10% NA PRVNÍ NÁKUP. KUPÓN: NEWMEMBER!

FP x Andrea Kalousová

ANDREA KALOUSOVÁ & NIKOLETA APOSTOLU

VE ZNAMENÍ PANNY

Andrea a Nikoleta jsou obě narozené v hvězdné konstelaci Panny a my se spolu s nimi podíváme na to, jak moc společného jim hvězdy nadělily.
Inspirací pro tento rozhovor je nová kolekce Zodiac od PDPAOLA. Ta byla navržena právě s myšlenkou ztvárnění našeho neviditelného propojení s vesmírem skrze naši konstelaci. Která je ta Vaše?

VAŠE ZNAMENÍ

Virgo Virgo.svg 

Jsou praktické, citlivé, ženské a stojí nohama pevně na zemi. Jsou ale také kritické, vše analyzují a mají sklony k perfekcionismu, který vyžadují od sebe i od ostatních. Takové jsou podle astrologů ženy narozené v tomto znamení. Sedí to na ženy Panny, které znáte?  

safari_chic_doca

 

safari_chic_doca

Hvězdy, které nás spojují Virgo.svg 

A jak na tento rozhovor vůbec došlo? Inspirovala nás myšlenka, která kolekci Zodiac doprovází. A tou je neviditelné a někdy až dechberoucí propojení, které s Vesmírem máme. Andrea i Nikoleta obě věří v individualitu a jedinečnost každého z nás. Zároveň je ale pojí spousta podobností, které nelze zapřít. A proto tenhle malý test, který obě bez přípravy podstoupily. Výsledek je autentický a odráží energii, kterou mezi sebou tyto dvě dámy přirozeně jiskří vždy, když jsou spolu. PS: Najděte si kamarádku ve Vašem znamení, funguje to!