Kupón na novou kolekci: aqua

Naše značky

 NAŠE ZNAČKY

 
 
 

 

O Značce

Jedním slovem, Lovebrand. 
Doca je součástí našeho módního světa téměř od úplného začátku Fashionplanet.

Majitelka a kreativní ředitelka značky, Stella Doca, značku založila společně se svým manželem v roce 1989. Brand, který dnes dosahuje celosvětového vlivu, vznikl jako projekt dvou studentů s minimálním kapitálem a obrovským nadšením pro módu. Za třicet let se Doca vypracovala z malé dílny s ručně vyráběnými šperky na silný fashion brand, který nabízí své  total look kolekce ženám celého světa.


Posláním značky je inspirace a probuzení našeho silného já. Odvaha vyjádření svého osobního stylu skrze přirozenou kreativitu, které se nekladou žádné meze. Láska k designu. Vnímání krásy skrze detaily. 

Doca. Bags & Accessories.

 

pdpaola-aisha-kampan

DOCA_CAMPAIGN_NASEZNACKY

 Design & Inspirace

Kolece Doca vznikají ve studiu, které je součástí hlavního sídla značky v řecké mecce módy, kterou je přímořské město Thessaloniki. Ateliér, ve kterém návrháři tvoří nové kolekce je oázou nekonečné módní inspirace. Vzorníky materiálů a barev a skicy návrhů budoucích kolekcí v přitažlivém kontrastu s fotkami i živými produkty z historických kolekcí, které budovali ducha značky Doca. Místo, kde se v přítomnosti setkává minulost s budoucností a tvoří nové trendy. 

Ročně zde vznikají dvě obsáhlé kolekce dámských kabelek, peněženek, oblečení a doplňků. A jsou vždy limitované. Věrně se tak drží hesla "Always Something New", které provází značku Doca od samého začátku. 

Inspiraci hledají návrháři na molech těch nejvlivnějších módních vizionářů i v archivech Doca. Každý design je pečlivě promyšlený a balancuje mezi výstředností trendů a moderním životem. Misí návrhářů je doručit fashion kousky, které potvrzují nové módní tendence a zároveň respektují každodenní potřeby žen. 
 O Značce

Přirozeně dokonalá v každém svém detailu. 

P D PAOLA je jeden z nejosobitějších brandů, který na světovém módním poli najdete. Skrze své vizionářské kolekce komunikuje poselství být bezpodmínečně sama sebou. A jde příkladem. 

Za touto značkou stojí sourozenci Paola a Humbert Sasplugas, kteří značku v roce 2014 založili v ikonické Barceloně. Během několika let se z ní stal globální brand, který zdobí ženy ve více než stovce zemí světa.

My jsme značce doslova propadli. Užíváme si každou kolekci a inspiraci s ní spojenou. P D PAOLA se stala nedílnou součástí rodiny Fashionplanet a má v ní nenahraditelné místo. Jsme hrdým distributorem a prodejcem značky, jejíž hlavní misí je ctít a podporovat ženy. 

pdpaola-aisha-kampan

pdpaola-aisha-kampan2

Design & Inspirace

Každý rok nás značka obohacuje o jedenáct nových prêt-à-porter kolekcí. Každá z nich představuje nový svět, novou realitu, novou inspiraci. Šperky vznikaji v designovém studiu v Barceloně, kde na jejich tvorbě pečlivě pracuje kreativní tým návrhářů P D PAOLA v čele se samotnou Paolou.

Každé téma se stává novou realitou pro návrháře. Ti ve svém novém světě tvoří návrhy na šperky, kterým pak dávají jména. Abstraktní proces, který dokazuje talent a genialitu designérů značky. Od sketche až po pečlivě leštěný šperk, který si vyberete...nebo si možná on vybere Vás. 

Vyrobené z mincovního stříbra 925, pozlacené 18K zlatem a vykládané polodrahokamy a zirkony, které jsou pečlivě vybroušené do tvarů, které si žádá každý šperk. Když nosíte P D PAOLA, nosíte životní styl sebevědomé, moderní a stylové ženy. 

Rebelská elegance, která probouzí naše vnitřní světlo. 
Poznejte s námi svět P D PAOLA.