LOUČÍME SE S MONOGRAMY. VÁŠ KUPÓN NA 10% SLEVU: GOODBYE

PRIVATE SHOPPING

 

 

 

PRIVATE SHOPPING

 PSE_HEADER

 Ta nejexkluzivnější forma nakupování, kterou si můžete dopřát.

Za zavřenými dveřmi
Fashionplanet Boutique

Myšlenka privátního nakupování byla inspirována touhou nabídnout našim stálým klientům extra komfortní a nerušené nákupy. Fashion shopping je nenahraditelným rituálem v životě každé ženy a zážitek s ním spojený je stejně důležitý, jako samotné fashion kousky, které si vyberete. Užijte si tu nejexkluzivnější formu nákupů, jakou si můžete dopřát. 

Nákupy za zavřenými dveřmi. Soukromí, klid, dobrá káva a opravdová fashion experience.

 

PRIVATE SHOPPING

pdpaola-aisha-kampan2

Váš čas na módu. 

Náš cíl je Váš dobrý pocit. Nejdůležitější součástí nákupů je totiž radost z nového a vědomí, že odcházíte s kousky, které si s jistotou obléknete další den.. a každý následující. 

Ať už je private shopping lákavou novinkou, nebo jste jednou z našich VIP klientek, obslouží Vás vždy majitelka a stylistka Fashionplanet, Nikoleta. 

 

 

 

Značky, které si zamilujete
Vždy v limitovaných edicích

Máme slabost pro butikové značky. které ve svých ateliérech tvoří kolekce, jaké nikde jinde nenajdete. Jednou z nich je Estel Collection, značka definovaná vytříbeným nadčasovým stylem, mimorádným smyslem pro detail a prvotřídní kvalitou. Trend setterem našeho portfolia je athénská značka Twenty29. Její kousky najdete v Čr exkluzivně jen v našem butiku. Rodinu řeckých designérů doplňuje specialista na výrobu pletáže s více než padesátiletou historií, Nicola knitwear. Móda a komfort se spojují do stylových svetrů s jedinečným soft touch feelingem. Nakonec jsou tu Italové. Ikonický styl, který definuje svět módy. Italské butikové i návrhářské značky a jejich nesmírně stylové kolekce mají každou sezónu svůj prostor a nenahraditelné místo v našem sortimentu.. i v našem šatníku. A pak jsou tu doplňky, které vše dotáhnou k naprosté dokonalosti. Šperky P D PAOLA, kabelky, pásky, peněženky, šály a další drobné nezbytnosti, ty jsou DOCA.
 

pdpaola-aisha-kampan

pdpaola-aisha-kampan2


Vaše private shopping experience začíná zde...

FASHIONPLANET BOUTIQUE
VÁCLAVA KLEMENTA 209
29301 MLADÁ BOLESLAV

Rezervaci termínu s radostí přijmeme na telefonním čísle:
606 415 099


Brzy na shledanou!
 
x