PPL - DOPRAVA ZDARMA DO 1.11.2020

Kolekce P D Paola

square_000

Zaza

Kolekce Zaza je poselstvím síly a krásy. Každý šperk připomíná prchavou podstatu přírody. Bílé zirkony, krystaly a zelená perleť zdobí delikátní šperky z kolekce inspirované životem v neustálém pohybu..

 Prohlédnout » 

square_000

Engrave Me

V jednoduchosti je síla. 
Šperky z této kolekce kladou důraz na dokonalost čistého designu. Nabízí variantu pečlivě leštěného 925 stříbra bez další úpravy, ale také variantu pozlacenou 18k zlatem.

 Prohlédnout »

square_000

Atelier

Symfonie sedmi barev.
Labradorit, akvamarín a zirkony pečlivě uspořádané do harmonických kombinací jemných šperků. Každý detail hraje v této kolekci důležitou roli. Šperk jako forma umění, to je Atelier.

 Prohlédnout » 

square_000

Blossom

Kolekce Blossom odráží jemnost a krásu flóry. Jejím poselstvím je najít sílu v křehkosti. Šperky, které probouzí ženskost a jedinečnou krásu každé ženy.
Blossom je Vaše něžnější já.

 Prohlédnout » 

square_000

Letters 

Náhrdelník jako talisman. 
Kolekce ikonických monogramů, které jsou hrdým stvrzením výjimečnosti Vašeho příběhu. Labradorit, akvamarín a zirkony několika odstínů vyřezávané ručně do tvaru a velikosti Vašeho monogramu tvoří design kolekce Letters.

 Prohlédnout » 

square_000

Letters - náušnice

Vaše jméno, Váš příběh. 
Monogramy, které zdobí ikonické náhrdelníky Letters jsou tentokrát protagonisty ve stylovém provedení náušnic s písmenkem. Vytříbený styl, sebevědomí a vnitřní síla. To jsou hlavní atributy, kterými návrháři PDPAOLA definují tuto kolekci.

 Prohlédnout » 

square_000

Arizona

Neposlušná a svobodomyslná atmosféra, kterou s sebou kolekce Arizona nese je inspirována duchem nezkrotného divokého západu. Luxusní řetízky a stylové přívěšky dodávají šperkům tu správnou míru rebélie.

 Prohlédnout » 

square_000

Aisha

Kolekci Aisha inspirovala kultura a estetika východní Afriky. Design šperků pramení z dokonalého spojení barev a přirozených tvarů. Šperky tak silné a nadčasové, že jim v PDPAOLA říkají 'nová klasika'. Aisha spojuje ženy všech barev a kultur.

 Prohlédnout » 

square_000

Giselle

      Šperky z kolekce Giselle jsou spojením odvážného s jemným. Trocha rebélie a drzosti, kterou v sobě šperky nosí, je odrazem ikonického stylu sedmdesátých let. Rafinovanost, elegance a nezkrotná síla, to je Giselle. 

 Prohlédnout » 

Cavalier

Kolekce, která oslňuje svou majestátností a duchem francouzského vintage luxusu. Neobyčejná kombinace tvarů a barev je výzvou k odhalení naší silnější stránky. Nové baroko, to je Cavalier.

 Prohlédnout » 

square_000

Citric

Kolekce zrozená pod letním toskánským sluncem sází na mocnou a přirozenou ženskost. Kaskáda svěžích letních odstínů se snoubí s podmanivou jednoduchostí šperků z kolekce Citric

 Prohlédnout » 

square_000

L´essentiel

Méně je více, to je filozofie, která stojí za kolekcí L'essentiel. Minimalistický duch, který vzbuzuje pocit přirozené elegance a vytříbeného stylu  je součástí každého šperku. Kolekce oslavuje jednoduchost a nenucený luxus. 

 Prohlédnout » 

square_000

Electra

Hvězdné opojení. 
Kolekce inspirovaná galaxiemi, nebeskou krásou a třpytem hvězd v temné noci. To je Electra. Silné, smyslné a luxusní šperky, které definují pečlivě vybroušené korundy ve tvaru hvězd. Černé zirkony vnáší do kolekce dokonalou harmonii.

 Prohlédnout » 

square_000

Daze

 Nadčasové a ženské, takové jsou šperky z kolekce Daze. Zachycují sofitstikovanost, jemnost a a charakter. Kolekcí se prolínají čisté linie a pečlivě vybroušené bílé a černé zirkony, věčná klasika. Inspirací je dualita,která definuje dnešní ženu. Je zasněná, svobodná a zároveň bojovnice. 

 Prohlédnout » 

square_000

Koko

Koko je capsule kolekce, která představuje dva typy ikonických náušnic. Luxusní design s nádechem retro atmosféry. Koko je inspirována ladností a lehkostí pohybu a sílou přítomného okamžiku. 

 Prohlédnout » 

square_000

Dogs&Co

Jejich jméno, Vaše příbehy.
Limitovaná edice monogramových medailonků pro Vaše chlupaté přátele je stvrzením lásky, přátelství a loajality. Vždy po Vašem boku. Vždy Vaším nejlepším přítelem. 

 Prohlédnout » 

 
 
Tabulka velikostí