FASHIONPLANET FAMILY

FILIP VANĚK
& Alex Sedláčková

Inspirace z těch nejlepších rukou.

Filip Vaněk. Přední český stylista a jedno z nejváženějších jmen zdejší módní scény představuje svůj výběr šperků a kabelek z naší kolekce. 

V sérii tutoriálů nás inspiruje v tématu vrstvení šperků, radí jak správně kombinovat zlato a stříbro a vybírá kabelky, které nám tuto sezónu nesmí chybět.

 

filip_vanek

alex_sedlackova

Když styluje Filip.

 Filip ve svých videích boří zažitá pravidla a předsudky, které nám často při výběru svazují ruce. Můžeme si tak bez váhání vybrat kombinace doporučené tím nejlepším z nejlepších. 

Múzou je Filipovi influencerka a nedílná součást Fashionplanet Family, Alex Sedláčková, která provází tutoriály a poskytuje svůj pohled na každé jedno téma. Nakonec pro Vás Filipa vyzpovídala ve videu IX Otázek! 

 

 

INTRO

 

 

VRSTVENÍ

Pravidla vrstvení a kombinování šperků. Filip radí jak správně vrstvit šperky a vybírá své favority z kolekce P D PAOLA. V sekci Filip Doporučuje si můžete vybrat ze šperků, které společně fungují do stylových kombinací. Své sety tak můžete postupně doplňovat podle Filipova manuálu na správné vrstvení. 

collection_img

PROHLÉDNOUT VIDEO

 

ZLATO x STŘÍBRO

Filip radí jak na barvy kovů. Kdy fungují dohromady a kdy je dobré volit jen jeden. V sekci Filip Doporučuje najdete výběr šperků od P D PAOLA. Ty lze bez váhání vrstvit a kombinovat do zlaté i zlato- stříbrné kombinace. Všechny varianty společně fungují. Je na Vás, jak moc se ošperkujete. 

collection_img

PROHLÉDNOUT VIDEO

 

MALÁ x VELKÁ

Kabelkový shoppping guide. Pravidla výběru stylové kabelky. Jak a kdy nosit malou a velkou kabelku. Inspirujte se Filipovým výběrem kabelek DOCA.                                                                                                                                     collection_img

PROHLÉDNOUT VIDEO

 

IX OTÁZEK

Alex Sedláčková zpovídá Filipa ve videu IX otázek a zjišťuje pro nás další tipy (čtěte pravidla) od vyhlášeného stylisty. 

collection_img

PROHLÉDNOUT VIDEO
 

FASHIONPLANET FAMILY

V této sekci předáváme slovo fashion insiderům a odborníkům, jež jsou součástí naší komunity. 
Cílem našich kreativních projektů a speciálních kolaborací je inspirace, která se může jedním klikem přenést do Vašeho outfitu. 

Registrujte se do našeho věrnostního programu a buďte u každé takové inspirace jako první.