Jak mohu vrátit zboží?

Nejste spokojeni se svým zbožím?

Zboží můžete do 30dnů od doručení vrátit bez udání důvodu.
Zboží, které vracíte, musí být nenošené, v původním neponičeném obavu a s visačkou. V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu, vyhrazujeme si právo na stržení až 40% z vrácené částky.

Zboží nevyměňujeme, pouze vracíme peníze.

Jak postupovat u při vrácení zásilky

Napište nám na náš e-mail obchod@fashionplanet.cz, že si přejete zboží vrátit a pošlete nám jej s kopií faktury na adresu.

Hellas Star s.r.o.
Cidlinska 22
46015, Liberec

Pokud je to pro Vás jednoduché, zašlete nám na e-mail obchod@fashionplanet.cz číslo Vaší objednávky a číslo Vámi podané zásilky, pohlídáme si, aby nám balíček dorazil včas.

Do 10 dnů od přijetí zásilky Vám zašleme peníze zpět na Vámi uvedený účet.

Potřebujete jen jinou velikost?

Zašlete nám zpět zboží, které Vám nevyhovuje a vytvořte si novou objednávku na www.fashionplanet.cz. V nákupním košíku najdete kolonku “Poznámka”, kde stačí vložit heslo VÝMĚNA. Je-li hodnota nové objednávky stejná jako u vráceného zboží, bude Vám po přijetí vratky obratem zasláno zboží bez poplatku.

U zboží, které je vyměněno z důvodů nevyhovující velikosti či barvy, Vám za NOVOU OBJEDNÁVKU neúčtuje žádné poštovné. Svou novou objednávku dostanete tedy s POŠTOVNÝM ZDARMA.

Přišla Vám nesprávné zboží?

Ups, i tohle se může stát. Objednáte-li si zboží a příjde Vám jiný kousek kontaktujte nás na e-mail obchod@fashionplanet.cz. Napiště nám číslo Vaší objednávky a mi se postaráme o to, aby si u Vás zásilková služba zboží vyzvedla. Nebudete hradit žádné poštovné a hned po přijetí zboží Vám jej v plné výši uhradíme zpět.